Oslava dětského dne v naší školce.

Hry venku

Dětský den jsme si užili naplno! V pátek nám přálo počasí, a tak děti objevily pohádkové hry na zahradě i v okolí školky. Nechyběl smích, radost a spousta krásných zážitků.
Dnes nás sice přivítal déšť, ale dobrou náladu nám nezkazil. Oslavy pokračovaly veselým tancem, hrami a radostným dováděním.

Datum vložení: 1. 6. 2026 14:52
Datum poslední aktualizace: 1. 6. 2026 15:04
Autor: Správce Webu

fotka