Malíři

Ve školce rádi malujeme. Tentokrát jsme ale nemalovali pastelkami ani štětcem, ale použili jsme neobvyklé pomůcky - lžíci, vidličku, kostku ze stavebnice, kelímek i svoje prsty. Byla to velká zábava a obrázky se nám opravdu povedly. Venku jsme malovali kamarády na průhledné víko od stavebnice.

Datum vložení: 27. 5. 2026 13:10
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2026 13:25
Autor: Správce Webu

fotka